Menu Zamknij

Okna Częstochowa

Okna Aluplast to nowa generacja profili  z tworzyw sztucznych, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. W skład bogatej oferty produktowej aluplast wchodzi szereg systemów profili        

okiennych: od najpopularniejszych profili o głębokości zabudowy 70 mm, aż po profile z przeznaczeniem do domów pasywnych. Odpowiedzią na coraz większą popularność budownictwa energooszczędnego i tzw. budownictwa pasywnego jest najnowsza gama systemów energeto®. To rewolucyjne na rynku stolarki okiennej rozwiązanie i nowy wymiar w projektowaniu okien, które są w stanie spełnić najwyższe wymagania w zakresie efektywności energetycznej.  

Różnorodne szerokości powierzchni widocznych w profilach okiennych i różna głębokość zabudowy umożliwiają wybór rozwiązania najlepszego dla danego budynku i umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej surowych norm o ochronie ciepła. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Bogaty wybór różnego rodzaju listew przyszybowych stwarza dodatkowe możliwości stylizacji okien i dopasowanie do charakteru wnętrza.

IDEAL 8000

Ideal 8000 to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy oczekują komfortu mieszkania na najwyższym poziomie.

System okienny IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę, bezpieczeństwo i wyjątkową estetykę okna. Wybierając system okienny IDEAL 8000 wybierasz produkt z najwyższej półki, w którym jakość wykonania profili i zastosowane materiały nie są przedmiotem kompromisów. Przemyślana konstrukcja i geometria profili, w połączeniu z dostępnymi technologiami zapewniają doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna i bezproblemową eksploatację.

Tworzenie konstrukcji okiennych o niskiej przenikalności cieplnej, to już nie tylko moda i ciekawostka, to trwały i wyznaczony na długie lata kierunek rozwoju techniki okiennej. System Ideal 8000 wpisuje się znakomicie w drogę poszukiwania oszczędności energii cieplnej poprzez zwiększanie głębokości kształtowników i liczby wewnętrznych komór oraz wdrażanie nowych technologii szklenia skrzydeł okiennych.

Program "Czyste Powietrze"

to polska inicjatywa rządowa mająca na celu poprawę jakości powietrza i redukcję emisji szkodliwych substancji do atmosfery poprzez dofinansowanie działań związanych z termomodernizacją budynków oraz wymianą źródeł ciepła na bardziej ekologiczne.

Główne cele programu "Czyste Powietrze" to:
Poprawa jakości powietrza poprzez redukcję emisji zanieczyszczeń, takich jak pyły, tlenki azotu, tlenki siarki, czy inne substancje szkodliwe dla zdrowia ludzi i środowiska.
Zmniejszenie zużycia energii w budynkach poprzez termomodernizację, co przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania i poprawy komfortu mieszkańców.
Wprowadzenie bardziej ekologicznych źródeł ciepła, takich jak pompy ciepła, kotły na biomasę, lub inne rozwiązania przyjazne środowisku.