Menu Zamknij

Okna Veka PCV Częstochowa

Profile w systemach VEKA to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych form architektonicznych oraz charakterystycznych dla danego kraju konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA są funkcjonalne, stabilne, trwałe, łatwe w konserwacji. Nie obciążają środowiska naturalnego. Specjalne mieszanki PVC gwarantują jakość wszystkich produktów marki VEKA.      


PERFECTLINE

Perfectline to generacja profili wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające użytkownikowi jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem.
W pełni 5-komorowy system (5 komór w profilu ramy i 5 komór w profilu skrzydła) o głębokości zabudowy (czyli szerokości ramy) 70 mm, zapewniający ochronę cieplną na bardzo wysokim poziomie.

Wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach. Stonowany, neutralny wygląd i kontury zewnętrzne pasują praktycznie do każdej elewacji. Profile nadają się do gięcia łuków. Możliwość zastosowania jednego z trzech rodzajów szprosów: wewnętrznych, zewnętrznych naklejanych lub dzielących konstrukcję okna.

W ramie możliwe dodatkowe mocowanie okuć oraz montaż nośnych elementów do posiadającego przekrój zamknięty wzmocnienia stalowego. Gładkie, łatwe w pielęgnacji i niewymagające konserwacji powierzchnie profili wykonanych z wysokogatunkowego PVC - materiału podlegającego 100% recyklingowi.

13-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje solidne zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna. Pewne osadzenie szyby w profilu na głębokość 21 mm ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej oraz powoduje, że okno trudniej sforsować niepożądanym gościom.

Uszczelki w kolorach czarnym, szarym lub karmelowym - dopasowane do wykończenia profili - podnoszą estetykę okien. Przy zastosowaniu odpowiedniego oszklenia system umożliwia spełnienie warunków dla 6 klasy izolacji akustycznej, czyli stłumienie hałasu dochodzącego do 50 dB (np. droga szybkiego ruchu z natężeniem do 5000 pojazdów/godz.).

Program "Czyste Powietrze" Częstochowa

oferuje mieszkańcom Polski szereg możliwości uzyskania wsparcia finansowego na inwestycje związane z poprawą efektywności energetycznej budynków, takie jak docieplenie ścian, wymiana okien, czy instalacja nowych źródeł ciepła. Wsparcie to może przyjmować formę dotacji lub pożyczek o niskim oprocentowaniu.
Warto zaznaczyć, że program "Czyste Powietrze" ma duże znaczenie dla walki z zanieczyszczeniem powietrza i redukcji emisji CO2, co przyczynia się do poprawy jakości życia i zdrowia mieszkańców oraz ochrony środowiska naturalnego. Program ten może się różnić w zależności od aktualnych zasad i dostępnych środków, dlatego warto sprawdzić najnowsze informacje na stronie internetowej programu lub skonsultować się z odpowiednimi instytucjami, takimi jak Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), która zarządza programem "Czyste Powietrze".